Sponsors
Tab Content
No Recent Activity

4 Visitor Messages

 1. تقریباً تمامی وکلای فعال مهاجرت به استرالیا در ایران و من جمله در تهران ترجمه مشتریان خود را با مهر ناتی و در*دارالترجمه ناتی*انجام میدهند. همچنین اخیرا سفارت استرالیا در تهران نیز ترجمه مترجمین ناتی رو برای اخذ ویزای توریستی و غیره بهتر می پذیرد.
  برچسب*ها:*مترجم ناتی
 2. آزمون Translator ناتی از ۲ بخش ترجمه و اخلاق حرفه ای (Ethics) تشکیل شده است. هر کدام از این ۲ بخش در امتحان، شامل ۳ سوال میباشند که میتوان به دلخواه، ۲ مورد از آنها را انتخاب کرد و به آنها پاسخ داد. *علاوه بر این، استفاده از هر گونه دیکشنری کتابی به تعداد نامحدود در جلسه امتحان مجاز میباشد ولی متقاضیان اجازه همراه داشتن هرگونه نوشته دست نویس در جلسه امتحان را نخواهند داشت.
  ترجمه ناتی

  دارالترجمه ناتی صادقیه

  ترجمه ناجیت

 3. با توجه به طراحی های انجام شده در نرم افزارهای تخصصی مهندسی سازه*سقف جمع شونده*تا میزان ۷۰ کیلوگرم بر متر مربع تحمل بار را دارد و در یک آزمایش کارگاهی که بار برف بوسیله کیسه های شن و ماسه شبیه سازی گردیده بود سقف جمع شونده تا بیش از میزان پیش بینی و طراحی شده در نرم افزار را تحمل نمود.
  بیشترین کاربرد سقف متحرک پارچه ای,سقف متحرک,
 4. سقف متحرک*برقی*بسیار ایده آل ، مناسب و منطقی برای پوشش فضاهای هواباز رستورانها ، کافی شاپ ها ، استخرها می باشند. زمانی این امکان جذاب تر می شود که دیواره های شیشه ای کشویی (هوابند کننده) را نیز به آن اضافه نمود.پوشش تراس، بالکن، آلاچیق محوطه*روف گاردن، سر درب ورودی و پارکینگ خودرو نیز موقعیتهای مناسبی برای استفاده از*سقف اتوماتیک*هستند.
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
About parsiaa

Basic Information

Statistics


Total Posts
Total Posts
0
Posts Per Day
0
Visitor Messages
Total Messages
4
Most Recent Message
05-07-2019 07:40 PM
General Information
Last Activity
08-04-2019 09:50 PM
Join Date
05-07-2019
Referrals
0