Sponsors
Tab Content
No Recent Activity

4 Visitor Messages

 1. گواهی پزشک: کلیه مدارک صادر شده جهت*ترجمه رسمی*توسط پزشک مانند گواهی های پزشکی باید ممهور به مهر نظام پزشکی باشد.
  سند ازدواج: برای تأیید سند ازدواج یا سند طلاق ارسال شناسنامه یکی از طرفین الزامی است.
  وکالتنامه: وکالتنامه*ها و تعهدنامه*هایی که برای کشورهای خارجی تنظیم می*گردد، لازم است نام کشور مورد نظر در متن قید گردد. ضمناً برای تأیید کلیه وکالتنامه ها ، ارسال شناسنامه موکل یا متعهد الزامی است. همچنین جهت تأیید ترجمه*ی وکالتنامه منزل، زمین، باغ، و غیره ارائه سند منگوله*دار ضروری است.
  گواهی فوت: جهت تائید گواهی فوت، اصل شناسنامه متوفی الزامی است*ترجمه رسمی,الوند,
 2. تاریخچه ترجمه,دارالترجمه,ترجمه رسمی
  در ابتدا باید گفت که، آنچه به عنوان منبع برای ترجمه شدن در اختیار موسسه مترجم قرار می دهید، می بایست اصل مدارک و اسناد شما با مهر و امضای رسمی سازمان یا ارگان صادر کننده آن مدرک باشد. اسناد کپی شده یا آنهایی که کپی برابر اصل هستند نمی توانند به این منظور استفاده شوند.
 3. با توجه به طراحی های انجام شده در نرم افزارهای تخصصی مهندسی سازه*سقف جمع شونده*تا میزان ۷۰ کیلوگرم بر متر مربع تحمل بار را دارد و در یک آزمایش کارگاهی که بار برف بوسیله کیسه های شن و ماسه شبیه سازی گردیده بود سقف جمع شونده تا بیش از میزان پیش بینی و طراحی شده در نرم افزار را تحمل نمود.
  بیشترین کاربرد سقف متحرک پارچه ای,سقف متحرک,
 4. سقف متحرک*برقی*بسیار ایده آل ، مناسب و منطقی برای پوشش فضاهای هواباز رستورانها ، کافی شاپ ها ، استخرها می باشند. زمانی این امکان جذاب تر می شود که دیواره های شیشه ای کشویی (هوابند کننده) را نیز به آن اضافه نمود.پوشش تراس، بالکن، آلاچیق محوطه*روف گاردن، سر درب ورودی و پارکینگ خودرو نیز موقعیتهای مناسبی برای استفاده از*سقف اتوماتیک*هستند.
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
About parsiaa

Basic Information

Statistics


Total Posts
Total Posts
0
Posts Per Day
0
Visitor Messages
Total Messages
4
Most Recent Message
05-07-2019 07:40 PM
General Information
Last Activity
05-07-2019 07:45 PM
Join Date
05-07-2019
Referrals
0